w

Dlaczego Twitch rozdał widzom darmowe bitsy? Chodzi o usunięcie jednej z funkcji

Twitch przyznał na konta darmowe bitsy, nie dotyczy to jednak wszystkich, a jedynie osób, które korzystały z usuniętej właśnie funkcji.


Twitch ostatnio wziął się za porządki, jeżeli chodzi o swoje funkcje, z których praktycznie nikt nie korzystał. Na horyzoncie jest kompletne pozbycie się systemu powtórek, właśnie usunięto system znajomych i ten sam los spotkał automatyczne uzupełnianie balansu bitsów.

Działało to od 2019 roku i Twitch właśnie uznał, że nie jest to już zbyt przydatne. Cała funkcja była prosta, gdy zbliżaliście się do niskiego poziomu bitsów, te automatycznie były zakupowane przez system.

Darmowe 500 bitsów przez usunięcie tej funkcji

Wszyscy, którzy z tego korzystali dostali właśnie darmowe 500 bitsów na swoje konta. Nie jest to jakoś wiele i stanowi to bardziej podziękowanie za korzystanie z tego.

Trudno powiedzieć, ile osób miało to włączone, ale na pewno są tacy widzowie. Teraz trzeba będzie ręcznie odnawiać bitsy. Możliwe, że ma to związek ze zmieniającym się prawem, a może zwyczajnie utrzymywanie tego systemu nie było opłacalne.