w

Dlatego streamerzy Twitch boją się oglądać filmy na Youtube. Można tam znaleźć taką “pułapkę”

Kiedyś streamerzy otwierali każdy jeden film, który znajdował się na Youtube. Teraz powoli się od tego całkowicie odchodzi.


Najwięksi streamerzy Twitch przed kliknięciem w link proszą o jego weryfikację przez swoich modów. Jest to prewencja przed otworzeniem czegoś, co mogłoby łamać regulamin Twitcha. Do takiego otwierania przydaje się też po prostu drugi monitor.

Czasem jednak nie da się przewidzieć, że na danym materiale będzie coś nieodpowiedniego. Szczególnie, gdy jest to materiał z teledyskiem. I choć niby wszyscy na Youtube wiedzą, że trzeba cenzurować treści, by te mogły być potem oglądane, to nie wszyscy się do tego stosują.

Niespodzianka na klipie

Twitch bardzo różnie interpretuje treści 18+. Czasem blur, czyli rozmazanie wystarczy, a czasem i tak dostaje się bana. To dlatego Mizkif zareagował w ten sposób widząc, że teledysk zawiera coś, co jest na Twitchu w teorii niedozwolone:

Czy będzie za to ban? Wszystko zależy tutaj od Twitcha i tego, jak platforma to zinterpretuje. Na pewno ludzie to zgłaszali, pytanie tylko co na to TTV.