w

Drama Genzie vs Xayoo Industries. Padły mocne słowa. Popo i Julita: „Sława uderza do głowy”

Reklama

Jedna z osób, które wygrały T5M, negatywnie wypowiedziała się o Xayoo Industries, na co Popo już odpowiedział.


Julita, jedna z osób, które wygrały Twoje5Minut, w odcinku na kanale „Hi Hania” została zapytana:

Od którego polskiego influencera bije negatywny vibe?

Dziewczyna odpowiedziała tutaj: „chłopaków od Xayoo Industries”. Julicie chodziło bezpośrednio o ocenianie innych, w tym oczywiście uczestników T5M i całego programu.

W sumie powiedziałabym, że może chłopaki od Xayoo Industries, tak mi się wydaje. Nie miałam ich okazji nigdy poznać na żywo, nie wiem jakimi ludźmi są prywatnie, ale gdzieś tam w Internecie takie wrażenie na mnie zrobili przez to właśnie, jak komentowali T5M, jak nie dają tym osobom powiedźmy się poznać bardziej, tylko od razu gdzieś tam negatywnie oceniają. Być może też po prostu nie mój vibe, nie mój humor. Wydaje mi się, że może jakbym ich poznała prywatnie, to byłoby inaczej.

Ciekawe, że Hania oceniła Twitcha dość negatywnie, mówiąc:

Myślę, że też cały Twitch przyjmuje gdzieś tam postać… na Twitchu chce się krwi po prostu, chce się jadki i tych negatywnych komentarzy, ale przez to taki jest ich odbiór, więc ja się totalnie nie dziwie tej odpowiedzi.

Video

Klip: https://youtu.be/DLbFr2ht1hU

Reklama

Odpowiedź Popo

Reklama

Trzeba powiedzieć, że T5M oglądał głównie Popo. Kilkukrotnie ktoś z XI do niego dołączył, ale to on był tą osobą z całej grupy, która śledziła program na streamach. Streamer odpowiadał na komentarz Julity łącznie kilka minut, mówiąc, że w sumie pierwszy raz w życiu słyszy, że bije od niego negatywny vibe.

Wydaje mi się, że to jest dziewczyna, która nie miała styczności z tym światem, jaki tutaj panuje i pewnie zobaczyła, jak się naśmiewam z któregoś z członków T5M2, co w sumie mówię od pierwszego odcinka, że ci co odpadali byli najlepsi, więc myślę, że mogła nie zrozumieć (…).

Wiadomo, że co innego czytanie cytatów, a co innego zobaczenie faktycznych reakcji, jakie towarzyszyły Popo przy odpowiadaniu. Fakt faktem, pod koniec odpowiedzi rzucił:

(…) ale to wiecie, to jeszcze sława, sława uderza do głowy. Szybki przyrost, wiecie, to jest zbyt szybki przyrost widowni. To dziwnie się pewnie odbiera, to nie da się tak. Ale tak, czy siak w ch*j dziwne, że ona podała (…) aaa, negatywny vibe. Jest cała gama influencerów, którzy są pop***leni, robią pop****lone rzeczy, są świniami, nie powinni mieć dostępu do Internetu, jest ich cała masa, a ona wybrała nas, gdzie ja sobie po prostu się śmieje z tego g***wna, które tam jest (…).

Video

Klip: https://www.youtube.com/@grubeszoty

Raczej nie będzie to miało ciągu dalszego, ale kto wie. Świat Twitcha często jest nierozumiany przez Youtube’a i vice versa. Inny klimat, inni ludzie, kompletnie inne emocje.

Reklama
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka