w

Dubiel przypadkowo pokazał „zabawki” Natsu. Przepiękna reakcja, gdy się zorientował

Tego typu sytuacje czasami się zdarzają na streamach, szczególnie tych IRL.


Transmisje IRL rządzą się swoimi prawami. Czasem dzieje się na nich coś kompletnie nieoczekiwanego. Trudno bowiem uważać na dosłownie wszystko, co się mówi, robi, czy pokazuje na kamerze.

Tutaj wyszło dość zabawnie, bowiem Marcin Dubiel wszedł do swojego pokoju i choć początkowo ominął jedno miejsce, to potem je pokazał. Gdyby sam nie zwrócił na to uwagi, to raczej ludzie by się nie zorientowali. A tak jest to viral chyba wszędzie.

„Ty jesteś niepoważny” – mówi Natsu

Wszyscy oglądający regularnie Twitcha i oczywiście Boopa na pewno kojarzą te wszystkie wpadki streamerek, które miały za sobą jakieś „zabawki”. Tutaj to jednak nie streamerka, a streamer pokazał „za dużo”.

Podczas wczorajszej transmisji Dubiel wszedł do pokoju, gdzie panował dość duży chaos. W pewnym momencie choć nikt nie zauważył, to streamer pokazał coś, co może być trochę niestosowne. Dopiero, gdy Marcin zaczął się śmiać, to ludzie zrozumieli.

Potem nie było już sensu udawać. Marcin to Marcin i raczej z Natsu nie mają problemów z tego typu rzeczami, więc Dubiel pokazał wszystko z bliska żartując, że to właśnie to było tym Black Friday, o którym wspominał wcześniej. No cóż.

Klip: https://www.twitch.tv/marcindubiel

Wczoraj ogólnie Natsu pojawiała się na „Rundkach”. gdzie widać, że nie ma problemów z zachowaniem Dubiela. Większość tematów kręciła się wokół „zdrad”, które widzą chyba tylko ludzie z TikToka.

W ogóle wydaje się, że akurat ta para bardzo mocno rozgranicza to, co dzieje się na streamach i publicznie z tym, jak to wygląda poza kamerami. To wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka