w

Ekipa Friza wypuści takie cztery seriale. Modern Witch, Ninja & Bibby, Opowieści zza skraju i Pichon

Ekipa szykuje się do wypuszczenia w sumie czterech różnych seriali, część z nich jest skierowana do młodszych, ale są też pozycje dla nieco starszych widzów.


Ekipa oficjalnie informowała o tym już jakiś czas temu, ale przeszło to bez większego echa. Opublikowano nazwy w sumie czterech różnych seriali o bardzo różnych klimatach. Z oficjalnych opisów da się wnioskować, że będą to pozycje dla różnych grup wiekowych. Tytuły to:

  • Pichon,
  • Opowieści zza skraju,
  • Ninja & Bibby,
  • Modern Witch.

Możliwe, że seriale trafią na platformy streamingowe pokroju Netflixa, ale na ten moment nie jest to nigdzie potwierdzone.

Seriale Ekipa Holding

O serialach wszyscy słyszeli już od jakiegoś czasu, teraz pojawiły się szczegóły.

Pichon – kostiumowy serial szpiegowski. Młody pianista przyjeżdża do Paryża i niespodziewanie znajduje się w samym centrum politycznego spisku. Wkrótce jako szpieg posługujący się pseudonimem Pichon weźmie udział w działaniach mających doprowadzić do zdarzeń zmieniających układ sił i polityczną mapę Europy. Serial w kreatywny sposób nawiązuje do wątków z biografii Fryderyka Chopina.

Opowieści zza skraju – antologia ośmiu opowieści grozy, w których konwencja horroru posłuży do przewrotnego spojrzenia na codzienne problemy społeczne. Produkcja powstaje przy współpracy z czołowymi polskimi pisarzami i filmowcami.

Ninja & Bibby – serial animowany dla dzieci, którego bohaterkami są dwie niezdarne mopsice, pomocnice dobrej wiedźmy prowadzącej klinikę weterynaryjną. To przygodowo-komediowa opowieść o siostrzeństwie, podejmująca tematykę związaną z odpowiedzialnością za życie i zdrowie zwierząt.
Projekt został doceniony i dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Trwają rozmowy z międzynarodowymi sieciami telewizyjnymi na temat dystrybucji serialu.

Modern Witch – komediowo-obyczajowy serial, w którym główna bohaterka, trzydziestoletnia Klara, porzuca swoje pozornie szczęśliwe i udane życie, aby stać się współczesną wiedźmą. Szokująca decyzja pozwala jej zdobyć niezależność i poczucie własnej wartości. Sytuacja komplikuje się, kiedy odkryta przez nią moc zwraca uwagę bardziej doświadczonych czarownic.

Seriale nie mają swoich dat premiery, ale można się spodziewać, że mowa tutaj o przyszłych miesiącach, a może i latach.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka