w

Fame MMA ma problem? Queen of the Black zawalczy na konkurencyjnej gali Elite Fighters

Zaczyna się robić ciekawie, jeżeli chodzi o tematy bliźniacze do Fame MMA.


Fame MMA absolutnie zdominowało ten obszar, ale jak widać, inne organizacje nie próżnują. Youtuberów chętnych do zawalczenia jest całkiem sporo, natomiast do tej pory nikt sensownie popularny na Youtube nie podejmował współprac z innymi federacjami, niż Fame MMA.

To się jednak zmienia. Elite Fighters to coś, o czym można było usłyszeć już kilka miesięcy temu, natomiast dopiero teraz robi się o tym głośno. Trudno powiedzieć, czy Fame MMA ma się czego bać, ale na pewno jedna z uczestniczek wywołała już spore emocje.

Walka Queen of the Black

Federacja ogłosiła podpisanie między innymi Ewy Piekut, znanej przede wszystkim z Warsaw Shore, a także Szczukiego, który również kojarzony jest z WS. I choć są to spore osobowości, to nie bardzo związane z Youtube.

https://www.instagram.com/elitefighters.tv/

Dlatego dopiero Queen of the Black wzbudziła jakiekolwiek większe emocje wśród osób, które śledzą scenę polskiego Youtube. To właśnie w takie osoby powinny celować organizacje, które chcą faktycznie przyciągnąć do siebie widzów zaangażowanych w życie Youtube – to na tym głównie opierało się Fame MMA.

https://www.instagram.com/elitefighters.tv/

Co trzeba o tym wiedzieć? Tylko tyle, że następne walki i uczestnicy będą ogłaszani w kolejnych dniach. Data gali nie jest jeszcze znana, natomiast wszyscy mają nadzieje na to, że Queen of the Black nie będzie jedyną osobą, która jest stricte związana z Youtube.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka