w

Franio pił z gościem poszukiwanym przez Intrerpol. W pewnym momencie wyciągnął nóż

To tak dziwna historia, w której ludzie sami się pogubili. Franio, popularny polski streamer Twitch jest obecnie w Barcelonie, niekoniecznie bezpiecznej Barcelonie.


Franio, jeden z polskich streamerów Twitch i zawodników Fame MMA pojechał do Barcelony, organizując tam IRL. Początkowo nic nie wskazywało na to, że będzie to jeden z dziwniejszych streamów.

Franio trafił na gościa, z którym potem pił. W pewnym momencie ludzie sami zaczęli pisać, że Franio prawdopodobnie jest z gościem i jego kumplami, gdzie wszyscy byli podejrzanie podobni do ludzi poszukiwanych przez Interpol. Co jeszcze gorsze, chodziło o czerwoną notę.

Czerwona nota oznacza między innymi szczególnie niebezpieczne osoby, które od razu powinny zostać aresztowane.

Wyjęty nóż „zabiorę cię gdzieś”

Tak to się wszystko zaczęło:

Video

Potem obaj pili, dołączyli do nich „koledzy” gościa, który nie wzbudzał zbytniego zaufania. Szczególnie, że po jakimś czas wyciągnął nóż, czy jakiś tasak.

Video

Chciał też, żeby Franio wyłączył kamerę, pojawiła się kwestia „zabrania” streamera w jakieś miejsce, już bez kamer, proponując mu nocleg.

Video

Tutaj ludzie zorientowali się w jakiś sposób, że cała trójka ludzi, która tam siedzi jest bardzo podobna do poszukiwanych osób.

Czy faktycznie ci ludzie, jacy się tam pojawili byli poszukiwani? To na pewno byłoby przedziwne, ale raczej mowa tutaj o osobach podobnych do poszukiwanych. Nóż, dziwne wiadomości, faktycznie było to podejrzane, ale ludzie niemal na siłę zaczęli w pewnym momencie szukać w przeróżnych bazach osób, które są podobne do poszukiwanych.

Po sieci zaczęły krążyć screeny porównujące wygląd mężczyzn. Ale czy oni są podobni? No tak średnio.

Widzowie masowo forsowali i screeny i klipy, by zbudować narrację o porwaniu, o jakimś zatrzymaniu przez Interpol etc. Ale wygląda na to, że to po prostu osoby, które zachowywały się dziwnie, mały nóż i może z nim wchodzili do barów, ale raczej to wszystko.

Jak to wszystko się zakończyło? Franio rozmawiał z jednym z mężczyzn, a po chwili stream został wyłączony. Nie wiadomo, co było dalej.

@Aktualizacja

Azdus, inny streamer Twitch wspomniał podczas swojego streama, że Franio „żyje”, ale nie wiadomo, czy uruchomi dzisiaj transmisję.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka