w

Friz i zerwanie kontaktu z Trombą. „Tak, czuję się poszkodowany” mówi Tromba, poszło również o pieniądze

Tromba w teorii nadal nie może powiedzieć za dużo, ale youtuber podczas konferencji Fame ujawnił kilka ciekawych informacji, potwierdzając niejako rozdzielenie się Ekipy na dwie części.


O Trombie było ostatnio głośno w kontekście jego słów w jednym z wywiadów, w którym porównał się do Pateckiego, a widzów Ekipy nazwał „chorągiewami”. Podczas konferencji Fame padły kolejne informacje na temat rozejścia się Ekipy.

Tromba już na początku mówił:

Potoczyły się sprawy tak, że cały Internet, wszyscy wiedzą, że z niektórymi ludźmi już się nie trzymamy, a z niektórymi trzymamy się dalej (…).

Tutaj prowadzący zadaje pytanie o to, czy skończył się tylko projekt domu Ekipy, czy również przyjaźń z Frizem. Tromba odpowiada:

No, nie rozmawiamy ze sobą (…).

Czyli skończyła się również przyjaźń? – pada dodatkowe pytanie.

Jeżeli tak to interpretujesz, to pewnie tak.

Tromba o powodzie rozpadu Ekipy

Tromba nie nakreślił, dlaczego dokładnie Ekipa się rozpadła i co poróżniło youtuberów. Padło natomiast pytanie o pieniądze. Jeszcze wcześniej Boxdel spytał:

Czy czujesz się poszkodowany w tej akcji z Frizem?

Tak. – odpowiada Tromba.

Czy chodzi stricte o sprawy finansowe?

Nie tylko to, jest kilka rzeczy, ale wiesz. Między innymi.

Nadal części rzeczy Tromba nie może powiedzieć, o czym sam wspomina. Widać jednak, że o relacjach międzyludzkich już jest w stanie się wypowiadać. Nie wiadomo więc, w jaki sposób Tromba czuje się poszkodowany i za co konkretnie.

Klip: Śmieszne Shoty

Zapewne w kolejnych wydarzeniach Fame pojawi się jeszcze więcej tego typu informacji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka