w

Ile Daniel Magical zarabia na TikToku? Za godzinę jest to całkiem duża stawka, jak na streamy

Wydawałoby się, że bez Youtube’a Danielowi ciężko będzie się utrzymać. TikTok daje jednak taką opcję.


TikTok nie jest najlepszym miejscem do zarabiania pieniędzy, ale zdecydowanie da się tam wyciągnąć przyjemne kwoty, jeżeli jesteście w miarę rozpoznawalni. To udowadniają streamy Daniela Magicala i jego dziewczyny.

Ile z takiego TikToka da się wyciągnąć? Wszystko tutaj zależy nie tyle od ilości widzów, co od ich hojności. Jak pokazują screeny udostępnione przez partnerkę Daniela, bywa całkiem spoko, jeżeli chodzi o zarobki.

Zarobki u Daniela Magicala na TikToku

Wiadomo, że Magical przerzuca swoich odbiorców pomiędzy różnymi TikTokami. W ten sposób jest w stanie zabezpieczyć się przed ewentualnym banem. Tak, czy inaczej, za 35 minut z Diamentów dziewczyna Magicala zarobiła 56 dolarów, co w przeliczeniu daje około 244 złotych.

Drugi stream trwał 25 minut i podczas niego zarobki wynosiły 13 dolarów, czyli około 56 złotych. Gdyby to zsumować, to wychodzi około tych 300 złotych za nieco ponad godzinę transmisji. Dużo, mało? Zależy dla kogo. Dla topowych streamerów Twitch, czy na Youtube zapewne nie będą to powalające kwoty, dla wszystkich nieznających stawek może to być jakieś tam zaskoczenie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka