w

Jak odebrać Nitro za darmo na Discordzie na 3 miesiace? Promocja dla każdego użytkownika Epic Store

Mnóstwo osób używa obecnie Discorda, a Epic nadal kontynuuje walkę o klientów. Wszyscy posiadający konto w Epic Store mogą odebrać darmowe Nitro.


Nie jest to ściema, a faktyczna oferta “MEGA Deal”. Wystarczy ściągnąć klienta Epica, a następnie przejść do specjalnej oferty na stronie głównej. Nie wymaga to żadnej większej wiedzy, więc poradzi sobie tak naprawdę każdy.

Oferta nie jest limitowana, jeżeli chodzi o ilość użyć. Dodatkowo kończy się ona na Epicu dopiero 24 czerwca, a więc jest sporo czasu na jej odebranie.

Jak odebrać darmowe Nitro?

Co i jak trzeba zrobić? Wchodzimy na Epic Store, wybieramy sklep. Po prawej stronie mamy przewijaną listę, wybieramy ofertę z Discordem:

Następnie przechodzimy do “Teraz bezpłatne”.

Podążamy za wszystkimi krokami.

Nie zdziwcie się, że na końcu macie ekran kupna. To normalne w sklepie Epic, studio musi potwierdzić zakup, nawet jeżeli kosztuje on 0 złotych. Co będzie dalej? Czekanie, Epic poinformowało, że dostępy wysyłane będą na maila przypisanego do konta. Warto jednak dodać, że ze względu na duże zainteresowanie wysyłka dostępów może chwilę potrwać.

Co należy jeszcze wspomnieć, to fakt, że promocja obowiązuje konta, na których nigdy wcześniej nie było kupowane Nitro. Jeżeli mieliście je aktywne, to mail z dostępem jak najbardziej przyjdzie, ale nie będziecie mogli go użyć. Jednak nic straconego, bo zawsze możecie przekazać go jakiemuś znajomemu.

Trudno powiedzieć, kiedy wszyscy dostaną swoje Nitro. Wiadomo, zainteresowanie na pewno jest ogromne. Jak to wygląda?

Trzeba mieć skonfigurowane płatności (dodaną kartę) i pamiętać, by anulować subskrypcję.

“Oferta Discord Nitro kończy się 24 czerwca 2021 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego, a kody wygasają 24 lipca 2021 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego. Oferta wyłącznie dla użytkowników korzystających z Nitro po raz pierwszy. Subskrypcja zostanie odnowiona automatycznie za $9,99 miesięcznie, jeśli użytkownik jej nie anuluje.”