w

Jednostki policji pod domem Konopskiego. Chodzi o otrzymywane groźby

To konto wprowadza masę spekulacji, ale ma weryfikację. Jeżeli jest to rzeczywiście Polska Policja, to Konopski pod domem ma dwie jednostki policji.


Wiadomo na pewno, że tak samo Sylwester Wardęga, jak i Konopski ze względu na sytuację mogą otrzymać policyjną ochronę. Nie jest to żadną niespodzianką, ani zaskoczeniem. Ba, takie rozwiązanie było nawet proponowane Sylwestrowi. Ten podczas streama wspominał, że nie skorzystał z tej opcji.

Video

Wobec słów Sylwestra, post z konta „PolskaPolicja” zdaje się mieć sens. Natomiast w tym momencie nie potwierdzono wiarygodności samego kanału.

Policyjna ochrona

Jeżeli ufać procesowi weryfikacji, to Konopskiemu została udzielona ochrona. Ale wiadomo, należy w tym momencie podchodzić do tego z odpowiednim dystansem. Autentyczność profilu jest w trakcie weryfikacji.

Z przykrością informujemy, że ze względu na otrzymane groźby wobec Mikołaja, od dzisiaj pod jego domem zostaną ulokowane dwie jednostki policji. Celem tej decyzji jest ochrona Mikołaja oraz jego najbliższych.

Czy faktycznie tak jest? To musiałaby potwierdzić jakaś osoba z otoczenia youtubera. Trudno także stwierdzić, czy policja chciałaby dzielić się publicznie informacją o ulokowaniu swoich jednostek pod domem youtubera.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka