w

Jest decyzja odnośnie przyszłości Goats. Co dalej z projektem

Wygląda na to, że finalnie youtuberzy ustalili, co robią dalej z całym projektem Goats.


Wszyscy nadal spekulują, co będzie dalej z projektem Goats. Póki co został on jakby zawieszony. Wiadomo natomiast, że za kulisami trwały intensywne rozmowy w tej sprawie. Faktycznie głupio by było po prostu to porzucić, skoro tak naprawdę wszystko jest gotowe.

Szczególnie, że youtuberzy nadal będą musieli wynajmować ogromny dom. Nadal posiadają rozwinięte już kanały, nadal mogą robić to, co robili, tylko może w nieco innym stylu.

„Odrodzimy się i będzie zaj…”

Sylwester Wardęga podczas wczorajszej transmisji zdaje się odpowiadać na pytanie odnośnie tego, co dalej z Goats. Nie używa tutaj trybu przypuszczającego, a mówi wprost, że Goats ma się odrodzić i Sylwester się postara, by to dobrze działało.

„(…) my w Goatsach też tak myśleliśmy, ale powoli każdy tracił chęć. Natomiast się odrodzimy i będzie zaje…ście, jestem tego pewien, a jak tak mówię, to tak będzie. Bo postaram się, żeby tak było. Zrobię wszystko, żeby to fajnie działało (…)”

Video

Brzmi to nie, jak nieustalony tekst, a konkretne plany, jakie mają w głowach youtuberzy. Skoro Sylwester mówi o powrocie i to w takim tonie, to jest on praktycznie pewny. Nie wiadomo natomiast w jakim składzie i kiedy konkretnie.

Kiedy, co i jak? Tego nie wiadomo. Youtuberzy przebąkiwali o odcinku z Pasutem, więc istnieje szansa, że to on się pojawi jako pierwszy. Nie wiadomo jednak, czy faktycznie zostanie wypuszczony w całości, czy tylko w odpowiednim fragmencie, czy jakiejś części.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka