w

Kolejna popularna polska streamerka Twitch rozważa założenie OF. To już kilka dziewczyn ze sceny Twitcha

Polski Twitch powoli przenosi się do OF, a kolejne dziewczyny zastanawiają się, czy warto wstawiać nieco pikantniejsze zdjęcia.


OF kojarzy się przede wszystkim z treściami 18+, ale prawdę mówiąc, bardzo rzadko dziewczyny wstawiają coś więcej, niż zdjęcia przykładowo w swojej bieliźnie. Szczególnie jeżeli chodzi o polskiego Twitcha.

Obecnie jest kilka polskich streamerek, które mają założone profile OF i zarabiają z nich naprawdę dobrze i to nawet gdy na tych profilach nie ma nic, co nie mogłoby wylądować na Instagramie. Na TTV są też osoby, które przyszły na platformę z innych “miejsc”, ale to zupełnie inny przypadek.

Kolejna polska streamerka się zastanawia

“mrs_honey” obserwuje ponad 191 tysięcy osób. Streamerka jest całkiem popularna, jeżeli chodzi o żeńską scenę. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się pytanie do widzów odnośnie konta na OF.

https://www.instagram.com/mrs.honey/

Czy taka informacja wzbudza jakieś kontrowersje? Raczej nie, bo nie jest to już nic niesamowitego. Za granicą to standard, a i w Polsce coraz więcej dziewczyn decyduje się na zarabianie w ten sposób. Najpopularniejszym tego typu przykładem z Twitcha jest chyba Laucilka.

Na TTV są też osoby takie, jak chociażby Melod_ja, którą wiele osób kojarzy z jednego z newsów. Streamerka występuje także na innych platformach i kompletnie nikt nie ma z tym żadnego problemu.