w

Wersow została „wyśmiana” na ulicy. To o tym mógł mówić Friz, jeżeli chodzi o dramę youtuberki

W sieci znalazło się nagranie, które pokazuje w pewien sposób konsekwencje dramy, jaka toczyła się wokół Ekipy i samej Wersow.


Praktycznie wszyscy kojarzą dramę Wersow, która miała miejsce te kilka miesięcy temu. Ostatnio Friz w ramach aferek wspomniał u Boxdela, że ekipowicze faktycznie mieli kilka nieprzyjemnych sytuacji związanych stricte z tą dramą.

Do tej pory nie było wiadomo, o co konkretnie chodzi. Teraz jeden z polskich youtuberów pokazał nagranie, na którym widać, jak jedna z osób podchodzi do Wersow i zachowuje się w stosunku do niej po prostu bardzo słabo.

Wersow „wyśmiana” na ulicy

Jeden z polskich youtuberów o nicku „TeRniZ” na swoim kanale udostępnił nagranie, które opisuje jako „Wersow wyśmiana na ulicy”. Z tym że trudno tu mówić o wyśmianiu, a zwyczajnie słabym zachowaniu względem drugiej osoby.

W jakim celu ktoś to zrobił? Tego nie wiadomo. Na pewno nagranie ma kilka miesięcy i powstało prawdopodobnie w okolicach dramy wokół Weroniki. Zapewne ktoś uznał, że takie potraktowanie Wersow, nagranie tego i wrzucenie do sieci będzie jakkolwiek zabawne.

Internet zgodnie stwierdził, że można nie przepadać za jakimiś influencerami i przecież nie ma w tym nic złego. Trudno jednak racjonalizować powstawanie tego typu filmików.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka