w

Liza, popularna w Polsce streamerka Twitch i zawodniczka Fame MMA, zalicza wpadkę

Polska streamerka Twitch kolejny już raz zalicza wpadkę, tym razem na swoim Instagramie.


Liza miała w swojej historii kilka znaczących wpadek. Ta największa dotyczyła jej koleżanki, która „nie wiedziała”, że trwa stream – KLIK. Jakiś czas temu natomiast sama Liza „pokazała za dużo” na swoim Instagramie.

Jest to o tyle zaskakujące, że musiała to obejrzeć przed dodaniem. Można to jednak zrozumieć ze względu na to, że za pierwszym razem wiele osób kompletnie nie dostrzeże wpadki. Samą Lizę większość osób będzie kojarzyć z Twitcha czy Fame MMA.

Liza i jej wpadka

Wpadka ta ma dwa miesiące, ale nie była wyciągana na powierzchnię. Teraz to się zmieniło. Jeden z użytkowników Twittera o nicku Venek__, który zajmuje się publikowaniem contentu związanego między innymi z Twitcha, opublikował ją na swoim profilu. Dzięki temu dotarło to do ponad 500 tysięcy osób.

https://twitter.com/Venek__/status/1671060801698902021

Jakość jest średnia, być może przez samego Twittera, dlatego w lepszej wersji:

Video

Sami nie możemy osadzać ani publikować materiałów w „całości” zgodnie z prawem, więc tutaj bez cenzury – KLIK. Czy będzie to miało dla samej Lizy jakieś konsekwencje? Raczej nie. Sama influencerka publikuje dość odważne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych, a taka wpadka nie jest dla świata Twitcha niczym niesamowitym.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka