w ,

Roblox zbanował twórcę, który twierdził, że jego gra zawiera film 18+ z Kim Kardashian

Jeden z twórców gier w Robloxie stwierdził, że jego produkcja zawiera sekstaśmę Kim Kardashian. Został zbanowany.


Kim Kardashian posiada swój własny serial telewizyjny pod tytułem „The Kardashians”. Podczas jego emisji 14 kwietnia można było zobaczyć dość dziwną sytuację, w której sześcioletni syn modelki pokazuje jej reklamę z Robloxa, z której wynikało, że gra zawiera jej sekstaśmę z 2007 roku. Nie trzeba było długo czekać na reakcję ze strony deweloperów tytułu.

Jaka była reakcja Kardashian oraz deweloperów Robloxa?

15 kwietnia deweloperzy Robloxa potwierdzili, że reklamowana gra rzeczywiście istniała, jednak wspomniany film nigdy nie istniał na platformie. Ponadto gracz odpowiedzialny za całe zamieszanie został zbanowany. Poniżej można zapoznać się z oficjalnym oświadczeniem rzecznika gry dla serwisu Polygon.

Wspomniany film nigdy nie był dostępny na naszej platformie — przestrzegamy ścisłej moderacji i zasad ochrony naszej społeczności, w tym zerowej tolerancji dla jakichkolwiek treści o charakterze seksualnym, które naruszają nasze Zasady społeczności. Odniesienie tekstowe do taśmy, która krążyła wokół naszych filtrów, zostało szybko usunięte i na szczęście widoczne tylko dla bardzo małej liczby osób na platformie. Szybko usunęliśmy również powiązane doświadczenie i zablokowaliśmy programistę społeczności zaangażowanego w incydent.

Sama Kim Kardashian zareagowała na tę sprawę oburzeniem, co oczywiście jest dość zrozumiałe:

To był clickbait, sugerujący, że ​​jeśli na niego klikniesz, pojawi się nowa sekstaśma. Gdyby mój syn był trochę starszy i umiał czytać, byłabym upokorzona.

Poniżej można zobaczyć fragment odcinka programu.

Video

Trudno powiedzieć czy modelka będzie starała się podjąć jakiekolwiek kroki w tej sprawie czy wszystko ucichnie po reakcji i oświadczeniu ze strony Robloxa.

DołączObserwuj
Więcej z NSFW