w ,

Ban na Twitchu za pokazanie swoich „czterech liter”. Oglądały go dziesiątki tysięcy osób

Twitch zbanował właśnie największego japońskiego streamera. Żeby każdy zrozumiał skalę problemu – maksymalnie oglądało go ponad 240 tysięcy osób.


Twitch zbanował największego japońskiego streamera, co mocno zirytowało użytkowników platformy. Ban został nałożony w związku nawet nie z wpadką, a specjalnym pokazaniem „dolnej części pleców”.

Ludzie na Twitterze mocno się zirytowali, porównując tę sytuację do xQc – widać, że japońska społeczność jest na TTV naprawdę mocna, choć na co dzień trudno to dostrzec.

Największy streamer w Japonii zbanowany

Junichi Kato oglądany jest przez dziesiątki tysięcy osób. Nie jest to przypadkowa osoba i tym bardziej dziwi, że mimo wszystko nieco go poniosło. Przewinienie nie było duże, ale Twitchowi wystarczyło.

Cała „wpadka” miała miejsce podczas streama z karaoke. Streamer specjalnie opuścił nieco spodnie, trudno powiedzieć nawet dlaczego.

Video

Nie wiadomo, na jak długi okres jest ban. Bardzo możliwe, że mowa tutaj o kilkudziesięciu godzinach, albo maksymalnie tygodniu. Za coś takiego Twitch raczej nie przyznaje permów, choć trudno powiedzieć.

DołączObserwuj
Więcej z NSFW