w

Marcin Dubiel faktycznie wróci do Fame MMA pod jednym warunkiem. Boxdel potwierdza

Marcin Dubiel na ten moment jest całkowicie poza Fame MMA czy jakąkolwiek inną federacją. Ma on jednak pewną szansę na powrót.


Marcin Dubiel zdecydowanie nie ma lekkiego czasu, ale wydaje się, że mocno na to zapracował. Te ostatnie filmy niekoniecznie były na jego korzyść, co widać po ocenach. Wiele osób wypowiada się tak samo – Dubiel jest w momencie, z którego naprawdę trudno będzie mu wrócić.

Takim powrotem mogłoby być Fame MMA czy jakakolwiek inna federacja. Powrót jest jednak kwestią teoretyczną, boficjalnie bowiem Marcin pozostaje poza Fame. Natomiast o jego powrocie mówił wczoraj Boxdel.

Co musiałoby się stać?

Jak mówi Boxdel, warunkiem do tego, by Dubiel wrócił do Fame, jest jego walka z Sylwestrem lub Konopskim. A do tego prawdopodobnie nie dojdzie.

(…) ja wam coś powiem. Oczywiście, że jeżeli Konopski albo Wardęga zgodziliby się na walkę z Dubielem, to niezależnie od wszystkiego jestem przekonany, że każda federacja by to chciała łyknąć. Tylko, że nie dojdzie do czegoś takiego, bo ani Wardęga, ani Konopski i Dubiel myślę, że też straciliby na tym ogromnie dużo, że chcą monetyzować Pandorę.

Video

Czyli szanse na to są, ale niezbyt duże. Nie jest tak, że to zamknięty temat, ale pytanie, czy ktokolwiek z tej trójki chciałby w tym stylu pojawiać się w oktagonie. To nie byłby stricte konflikt internetowy, a już znacznie większy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka