w

Aktualizacja. Masa vs Jacek Murański na powracającym MMA VIP. Mówi Szalony Reporter

Szalony Reporter podczas swojego podcastu wspomniał o walce, która jego zdaniem została zaplanowana na powracające VIP MMA.


Aktualizacja.

Otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie MMA VIP, które zaprzecza całkowicie temu, co mówi Szalony Reporter w swoim materiale.

Niniejszym oświadczamy iż informacje podane przez Tomasza Matysiaka o rzekomo planowanej gali w której udział mieli by wziąć Pan Jacek Murański oraz „Masa” są nieprawdziwe. Spółka nigdy nie podpisywała kontraktów z wymienionymi wyżej osobami ani nie prowadziła rozmów mających na celu zorganizowanie takiej walki.

Spółka nie organizuję i nie planuje na chwilę obecną organizacji żadnej gali walk MMA w szczególności z zawodnikami wskazanymi w materiale Pana Matysiaka.


Oryginalna treść:

Jeżeli ktoś myślał, że walka Słowika była kontrowersyjna, to wygląda na to, że jeszcze sporo przed nami. Szalony Reporter podczas swojego podcastu przekazał widzom bardzo ciekawe informacje. Jego zdaniem na rynek ma wrócić MMA VIP.

Co ciekawe, pojawiła się też pierwsza walka, która miałaby być walką wieczoru. Mowa tutaj o starciu Jacek Murański vs Masa. Dokładnie ten Masa.

Powrót MMA VIP

Szalony Reporter, mówiąc o tej walce, wspomina o kreowaniu rzeczywistości, więc trudno to traktować jako coś pewnego. Ale faktycznie na podcaście jest mowa o walce Masy z Jackiem Murańskim.

Video

Film: https://youtu.be/8vJUHqAwkzw

Jeżeli jest to prawdą, to naprawdę można się spodziewać wielu głosów sprzeciwu i ponownie wielkiego szumu medialnego.

Z drugiej strony jakie są szanse, że rzeczywiście ktoś dopina ten temat? Tego nie wiadomo. Poprzednio przy walce Konopski vs Dubiel obaj wprost zaprzeczyli, że w ogóle były prowadzone takie rozmowy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka