w

Medusa i jego KongoTV najszybciej rosnącym kanałem na polskim Twitchu. Największe przyrosty

Medusa pojawił się na Twitchu i bardzo szybko zyskał całkiem sporą widownię. W tym momencie jest to najszybciej rosnący polski kanał na TTV.


Medusa znany jest przede wszystkim z Youtube. Praktycznie każdy kiedyś natknął się na jego content. Teraz youtuber pojawił się na Twitchu, gdzie bardzo szybko zyskał popularność. IRLe zdecydowanie oddały, a bardzo „oryginalne” podejście Medusy do życia spodobało się widzom na TTV.

KongoTV zdecydowanie przejęło Twitcha. Medusa idealnie wręcz wykorzystuje obecny okres i pewną świeżość, jaką wniósł na platformę.

Medusa na Twitchu

Medusa w tym momencie ma największe przyrosty z polskich kanałów na Twitchu. Ostatnie 30 dni wygląda w ten sposób (gdzie Medusa streamuje na poważnie od końcówki września):

W tym momencie streamer znajduje się w TOP 2, jeżeli chodzi o popularność na polskim Twitchu. Najchętniej oglądane kanały w ostatnich 7 dniach:

Medusa ma szansę na naprawdę wysokie miejsce, jeżeli chodzi o ranking października. Streamer mało śpi, praktycznie ciągle streamuje, cały czas coś się u niego dzieje. Jest to wręcz idealny okres dla kogoś takiego, bo wszyscy zaliczają spadki związane z początkiem studiów. Content Medusy trafia tak samo do starszych, jak i do młodszych, jest więc w pewien sposób uniwersalny.

Wczorajszy stream z Medusą, Pauliną Hornik, który leciał na kanale Frania, oglądało w peaku 17.8 tysiąca osób (via Twitch Tracker). A to dopiero początek tej historii.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka