w

Mikrocypek z 20-letnią dziewczyną. Utrzymują, że są parą

Reklama

Streamer Mikrocypek zaczął dodawać filmy z 20-letnią dziewczyną. W sumie ona chyba nawet dodaje ich więcej. Oboje utrzymują, że są parą.


Mikrocypek zaczął dodawać filmy i robić transmisje z dziewczyną. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie różnica wieku. Coraz więcej osób zwraca na to uwagę szczególnie, że ich nagrania stają się viralem. Ten jeden film zyskał ponad 400 tysięcy odsłon (pytanie tylko, co to za „mocniejszy content”, aż strach w ogóle się zastanawiać):

Video

TT: https://www.tiktok.com/@kxciosek/video/7357428610036403488

Można by było pomyśleć, że jest to pod jakiegoś rodzaju content, ale na streamach trzymają się za ręce i twierdzą, że są parą. W sieci pojawia się coraz więcej komentarzy na ten temat. Wiele osób porównuje dziewczynę z Nikitą.

I trudno się dziwić. Opinie przykładowo na TT nie są zbyt dobre, a co dopiero gdy przyjdzie Twitch.

Mikrocypek dziewczyna

Reklama

Sam Mikrocypek u siebie na streamach wielokrotnie odpowiadał, że jest z 1991 roku, oznacza to, że ma ponad 30 lat. Dziewczyna, jaka pojawia się na streamach i nagraniach ma lat 20:

Video

Video

TT: https://www.tiktok.com/@kxciosek

Opinie? Dość jednoznaczne, przynajmniej w serwisie X:

https://twitter.com/Fastinfoo/status/1779446332240838851

Wiadomo było, że wspólne pokazywanie się będzie zwiększało zasięgi tak samo Cypkowi, jak i samej dziewczynie. Czy to był główny argument za tym, by w ogóle ta relacja istniała? Nie wiadomo. Z drugiej strony było już kilka związków, które tak przetrwały kilka ładnych lat.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka