w

Nie zgadniecie, z kim nagrywa QueenOfTheBlack. Takiego połączenia zbanowanych youtuberów nie było

QOTB nadal gdzieś tam jest w przestrzeni publicznej, głównie za sprawą TikToka. Ale to połączenie uniwersów jest naprawdę abstrakcyjne.


Na TikToku ostatnio dochodzi do jakiegoś dziwnego łączenia różnych światów. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Rafonix normalnie rozmawia z Baobabem od Magicala. Teraz okazuje się, że QueenOfTheBlack, polska youtubera i influencerka, również dołącza do tego równania.

QOTB zyskała na TikToku drugie życie, klipy z nią i jej transmisje bardzo dobrze się oglądają, a na czacie jakoś nie widać, żeby ciążyła na niej przeszłość. Zresztą widać, z kim niekiedy się zgaduje.

QueenOfTheBlack i Daniel Magical

Na TikToku widzieliśmy już różne dziwne połączenia, ale tego jeszcze nie było. QOTB normalnie nagrywająca z Danielem Magicalem to jakiś abstrakcyjny przewrót w tył. Coś takiego jest możliwe tylko i wyłącznie na TikToku.

To powoli staje się kompletnie nawet nie inną platformą, ale jakimś uniwersum, które ciężko skumać. Nagle wszyscy się ze sobą łączą w dziwne pary.

Video

Dojść do tego, co i dlaczego się tam dzieje, jest naprawdę trudno. Widać, że ogólnie TT staje się osobnym światem, gdzie nie docierają za bardzo informacje o dramach i o tym, co się dzieje czy działo w Internecie. Pytanie, czy to dobrze, czy źle.

Jakby ktoś się zastanawiał, to tak – QOTB wróciła do swojego chłopaka, z którym zerwała, przyznając, że część historii o nim była zmyślona – standard.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka