w

Nikita po wczoraj ma dla Gosi Magical specyficzny prezent

Co działo się po wczoraj? Stosunkowo niewiele, natomiast na pewno Clout MMA wywołało tym ogłoszeniem sporo emocji.


Przypomnijmy, że Clout MMA ogłosiło walkę Nikity, byłej dziewczyny Daniela Magicala, z Panią Gosią, czyli mamą samego Daniela Magicala. Ogłoszenie to wywołało skrajne emocje. Jedni piszą, że to już przesada, inni komentują, że w końcu jakieś zestawienie wróciło do korzeni.

A co mówią same zawodniczki?

W sumie nie pojawiło się zbyt wiele ciekawych wypowiedzi ani Nikity, ani Gosi. Jeżeli jednak ktoś zastanawiał się, czy w ogóle kogoś to zaciekawi, to chyba dostał odpowiedź. Najpopularniejsze wpisy na X dotyczyły właśnie Clout MMA, Gohy, i Lexy.

Jeżeli chodzi o same opinie po konferencji, to Nikita nie miała zbyt wielu przemyśleń. Podczas wywiadów mówiła, że szykuje się materiał na jej kanale odnośnie Magicala. Dodatkowo nadal chce zajmować się muzyką i nagrywać na Youtube. Ona sama motywuje walkę tym, że ma z Panią Gosią niewyjaśnione sprawy.

Czemu z nią walczę? Bo po prostu mamy też niewyjaśnione sytuacje, też kłamała na mój temat. Klatka zweryfikuje.

Video

Najwięcej jednak mówiło się o prezencie, jaki Nikita ma przekazać Pani Gosi. Jest to płyn do płukania ust.

Jutro wręczamy… myślę, że można by to było zrobić jutro, to wręczamy Pani Gosi bo dzisiaj jej… nie ubliżam jej, mówię prawdę, jej odór z buzi prawie mnie zab…ł.

Video

Ci bardziej uszczypliwi piszą o tym, że to tajna broń przeciwniczki, ale tam należałoby się martwić o kilka innych, ważniejszych spraw. Jeżeli chodzi o drugą stronę, to Gosia najczęściej mówi tutaj o lenistwie samej Nikoli:

Video

Ta walka na pewno będzie jedną z chętniej oglądanych na nadchodzącej gali. Zdecydowanie wpłynie na ilość sprzedanych PPV.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka