w

Nikita wywieziona na wózku inwalidzkim prosto na Daniela Magicala

Amadeusz Ferrari wspomina, że ta dwójka powinna do siebie wrócić. Nikita po otrzymaniu kwiatów od Magicznego ponoć naprawdę mocno płakała.


Po wczorajszym Clout MMA wydarzyło się kilka rzeczy. Kilku streamerów zostało zbanowanych za restream gali (darmowych walk) i wygląda na to, że był to efekt trolla. O tym jednak napiszemy osobno.

Oprócz tego Nikita została wywieziona z obiektu za pomocą wózka. Co lepsze, trafiła wprost na Daniela Magicala. W tym wszystkim znalazł się Amadeusz Ferrari, który nieco więcej opowiedział o tym, jak z jego perspektywy wyglądała ta sytuacja.

Video

Ze słów Amadeusza wynika tyle, że Nikola i Magical mogą do siebie wrócić. To byłby w ogóle przepiękny zwrot akcji.

Nikita na wózku

Po wczorajszej walce Nikity, ta została wywieziona na wózku. Dla tych, którzy nie oglądali – Nikola w pewnym momencie zemdlała.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@diablo666anna/video/7263954795453517089

Te teorie o skroni oczywiście nie są prawdziwe – to tak, jakby ktoś się zastanawiał. Potem Nikola została przetransportowana już na wózku:

Video

Żeby było zabawniej, to trafiła wprost na Daniela Magicala, który stał przy wyjściu. Sam Magical niewiele tutaj wniósł, przez kilkanaście minut mówił tylko, jak bardzo mu się trzęsą ręce i jak martwi się o Nikolę.

Video

Z takich dziwniejszych zwrotów akcji, to Nikola wyglądała, jakby kibicowała młodemu Magicalowi. Zapewne tak nie było, ale wygląda to dość dziwnie.

Video

Jednocześnie na wywiadach prawie się rozpłakała mówiąc, jak jest dumna z Adriana Ciosa:

Video

Złapać jakiś większy sens w tych wszystkich ruchach i wypowiedziach to naprawdę jest wyzwanie. Jedno mówią nagrania, drugie sami zawodnicy i zawodniczki. Na koniec utwór Nikoli zebrał do tego momentu 155 tysięcy wyświetleń.

Video

To wprost nawiązania do Daniela Magicala – utwór zapewne powstał wtedy, gdy Nikola miała przerwę od internetu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka