w

Nowy TOP 1 na polskim Twitchu. Po raz pierwszy od dobrego roku ktoś przegonił Ewrona

Stało się, to co przewidywaliśmy. Ewron ten miesiąc kończy na 2. miejscu, jeżeli chodzi o popularność na Twitchu, a konkretnie o ilość “Obejrzanych godzin”.


Ewronowi udało się być TOP 1 przez dobry rok, na pewno jest to ogromne osiągnięcie, które trudno będzie komukolwiek powtórzyć. Bardzo możliwe, że jest to jedyna osoba, która tego dokonała, choć możliwe, że podobny rok miał kiedyś Izak.

Teraz jednak seria została przerwana. W czerwcu pojawił się ktoś, kto Minecraftem kompletnie zamiótł polskiego Twitcha. Ciekawe, bo ogólnie czerwiec był miesiącem wzrostów, wiele osób sporo zyskało, ale to Gucio był TOP 1.

Nowy TOP 1 polskiego Twitch

Gucio raczej nie utrzyma swojej pozycji, ale rzeczywiście to on przerywa serię Ewrona. Głównie za sprawą streamowanych godzin, których było aż 273, z czego Ewron streamował zaledwie 128 godzin. Tym samym Witek podniósł swoją popularność o 136%.

TOP 5 czerwca na polskim TTV to:

  • Gucio
  • Ewron
  • vysotzky
  • Multi
  • xth0rek

Peak miesiąca pod względem widzów zaliczył Franio – ponad 33 tysiące osób w jednym tylko momencie. Miał też największy przyrost obserwujących, bo ponad 74 tysiące. Drugi pod tym względem jest Multi z 38 tysiącami.