w

Pierwsze efekty filmu „Nie wiem, ale się dowiem” na temat Psychotropa

Wygląda na to, że są pierwsze efekty filmu z kanału „Nie wiem, ale się dowiem”, który porusza temat Psychotropa.


Kanał „Nie wiem, ale się dowiem” poruszył temat osoby, która ma bardzo bogatą przeszłość. Coraz więcej mówiło się o Psychotropie, natomiast masa ludzi wskazywała, że obecnie robi on tylko dobre rzeczy i nagłaśnia faktycznie sytuacje, których nie porusza nikt inny.

Ocena Psychotropa zależy w sumie od miejsca, w którym ktoś się pyta. Na pewno może on polaryzować, między innymi przez wzgląd na swoją przeszłość.

Pierwsze efekty filmu

„Nie wiem, ale się dowiem” poruszyło temat Psychotropa, jednoznacznie oceniając jego postać jako negatywną. I najwyraźniej pojawiły się już konsekwencje materiału.

Psychotrop często traci swoje konta na TT, natomiast tym razem chodzi o Instagrama. Jego główne konto jest na ten moment niedostępne.

Nie jest to jednak ban. Jak informuje influencer na swoim drugim koncie, chodzi o dodatkową weryfikację. Potencjalnie wiele osób zgłosiło to konto.

Psychotrop jeszcze przed samą publikacją odniósł się do powstającego filmu pisząc:

Na pewno masa osób dowiedziała się teraz o przeszłości Psychotropa. Komentarze są dokładnie takie, jakich można się było spodziewać. Z pewnością będzie to rzutowało na dalszą działalność influencera.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka