w

Po latach wiadomo, za co Daniel Magical został zbanowany na Youtube

Reklama

Wiele osób jest przekonanych, że Daniel Magical został zbanowany z powodu tych wszystkich dziwnych streamów. Otóż niekoniecznie jest to prawdą.


Za co Daniel Magical oryginalnie został zbanowany z Youtube? Okazuje się, że dostał po prostu trzy ostrzeżenia. Dwa przez wzgląd na Ome i pokazanie „za dużo” u koleżanek, jakie się pojawiły na kamerce z drugiej strony.

Ale jedno ostrzeżenie to inny świat. Żeby to osadzić w jakichś ramach czasowych, to było jeszcze przed tymi słynnymi streamami z alko.

Za co Daniel Magical został zbanowany?

Reklama

O tym pierwszym banie Daniel opowiada podczas wywiadu na kanale Zajaffka. Okazuje się, że jedno ostrzeżenie było za karpia. Dosłownie za karpia. Przedziwne, że rzeczywiście Youtube przyznał za to ostrzeżenie. Miało to być po prostu wyjęcie i włożenie karpia.

„Pierwsze ogólnie ostrzeżenie dostałem w Wigilię. Wyjąłem rybę, karpia z miski i włożyłem tą rybę i dostałem ostrzeżenie za znęcanie się nad zwierzętami” – mówi Daniel.

Video

Film: https://youtu.be/2ZZcwbn9Hes

Jeżeli jest to prawda, to Daniel został naprawdę mocno potraktowany. To byłoby jedno z najbardziej absurdalnych ostrzeżeń, jakie w ogóle przyznano. Potem tych banów było więcej, pewnie już typowo za zakładanie nowych kanałów i próby omijania blokady.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka