w

Po tej odpowiedzi domaga się interwencji Fame MMA. Będą konsekwencje?

Jedna z osób, która została oskarżona o zaleganie z płatnościami, może mieć przykre konsekwencje, jeżeli chodzi o przyszłe walki.


Kilkadziesiąt godzin temu pisaliśmy o tym, że jeden z raperów i jednocześnie zawodników Fame MMA ma zalegać z płatnością. Teraz pojawiła się na to odpowiedź, a przynajmniej tak sugerują nagrania.

Trzeba jednak tutaj uważać, bo wiarygodność profilu, na którym wszystko się opiera, jest mocno wątpliwa, żeby nie powiedzieć, że jest to oczywisty troll. W każdym razie osoba, która domaga się zapłaty, wywołuje do tablicy Fame MMA, więc może się tu zrobić ciekawie.

Josef Bratan odpowiada?

Jeżeli kompletnie nie jesteście w temacie, to Josef Bratan miał się nie rozliczyć w sprawie klipu. To robi się grubsza sprawa, a osoba stojąca za profilem na TT pewnie nieźle się zdziwiła, że jej wpisy zostały wzięte na serio.

Video

Osoba, która domaga się zapłaty, wzięła konto na TT jako pewniak. Odpowiedzi tam są dość srogie.

Znaczek weryfikacji nadal najwyraźniej działa jako potwierdzenie tożsamości. Fame MMA zostało zawołane do dyskusji, więc może federacja się w tym wypowie. Z drugiej strony trudno tę sprawę teraz traktować na serio.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka