w

Po tym telefonie streamerki o GTA RP Zonego aż wykręciło z zażenowania: „Przesiąknięte głowy, poj*bane”

Do tej pory był to mem, który przerodził się w faktyczne telefony do studia.


Diables, jeden ze streamerów Twitch, który bardzo mocno jest zaznajomiony z GTA RP, będzie walczył podczas High League. Dlatego wiele osób wspominało, że prawdopodobnie podczas konferencji czy jakiegoś programu zostanie poruszony temat GTA RP.

Do tej pory było to traktowane jako mem, coś, co prawdopodobnie się nie wydarzy. Ogólnie w sieci panuje opinia, że ludzie z RP są już naprawdę mocno przesiąknięci tym i trochę miesza im się rzeczywistość ze światem wirtualnym.

To się w końcu musiało stać

Wczoraj miał miejsce program „High League Rundki”, na którym pojawił się Diables, Zony i Holak. Zabawne, że Holak jest pytany dokładnie o to samo od 5 miesięcy. W każdym razie pierwsze skrzypce zagrało GTA RP.

Telefony te były bardzo specyficzne, widać było na twarzy Zonego czy Holaka mocne zażenowanie tym, co słyszą. Pytanie od streamerki:

Widać było, że do Zonego to nie trafia. Zresztą podobnie mówili o tym wszyscy, którzy choć trochę rozumieli klimat freak fightów. Ewron za to dość dobrze się bawił, choć też go wykręcało.

Takich telefonów było więcej, natomiast ten będzie zapamiętany najdłużej. Po każdym z nich było widać tę niezręczność.

Twitch komentował to bardzo rożnie, społeczność związana z RP się śmiała, wszyscy inni patrzyli na to ze sporym dystansem. Nawet uczestnikom było trudno rozpoznać, kiedy telefony są na poważnie, a kiedy chodzi o RP.

Fakt faktem High League nie zadbało o obecność przeciwnika Diablesa, więc trudno było kierować do niego jakieś sensowne pytania. Na pewno wątek walki z przeciwnikiem, który w teorii miał się nie przygotowywać, a robił to od kilku miesięcy, jest ciekawy, natomiast nie można było tego skonfrontować, skoro Leh się nie pojawił.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka