w

Polska infuencerka idzie w ślady QueenOfTheBlack. Z walk do kamerek w dniu 18 urodzin

Jedna z popularnych osób najwyraźniej w pewien sposób zainspirowała się QueenOfTheBlack.


Obecnie wszyscy wiedzą, że QOTB pojawiła się już na PH – ma zrobione konto, ustawione wszystkie jego szczegóły, a pierwszy film wysyłany jest na DM’ach przez OF. Tymczasem kolejna polska influencerka potwierdza, że w dniu swoich 18 urodzin planuje pojawić się na platformie dla osób dorosłych.

Prawdopodobnie chodzi tutaj o słynne kamerki, natomiast sama influ wspomina o tym, że na tej platformie nagrywają również gwiazdy p***o. Istnieje więc szansa, że ponownie chodzi o pomarańczową platformę.

Kolejna influencerka

Czy zrobi się z tego jakiś standardowy trend? Trudno powiedzieć, obecnie to przecież tylko dwie nieco bardziej rozpoznawalne osoby. Warto wspomnieć, że ogólnie w tej branży jest kilka znanych Polek. Jedna para była jakiś czas temu na podcaście u Winiego.

Nie jest więc tak, że pomarańczowa platforma dla dla Polaków jakaś nowość. Fakt faktem, najwyraźniej influencerki patrzą na to coraz łaskawszym okiem. Osobą, która ma się pojawić na platformie dla dorosłych w lutym przyszłego roku (czyli w dniu 18 urodzin) będzie Lasuczita – głównie znana z TikToka i świata freak fightów (Pink MMA). Zasłynęła relacjami z obozu Team X, jakby ktoś kompletnie nie kojarzył.

TikTok: lasuczita_shoty0

Influencerka ogólnie była do tej pory dość kontrowersyjna, natomiast docierało to do stosunkowo małej ilości osób. Tzn. nie wychodziło poza pewną bańkę. Teraz dowiedzą się o tym wszyscy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka