w

Isamu bardzo mocno o influencerkach, które pracowały na kamerkach. Natsu odpowiada

Isamu na swoim Twitterze odniósł się prawdopodobnie do całej dramy wokół Edzia i jego byłej dziewczyny. Pisaliśmy o tym rano – KLIK.


W ostatnim czasie głośniej było na temat Isamu głównie za sprawą całej akcji z Mielonidasem, natomiast youtuber standardowo publikuje także ostrzejsze wpisy na swoim Twitterze. Dzisiaj Internet dowiedział się o “akcji” z kamerkami byłej dziewczyny Edzia, jednego z popularnych TikTokerów.

Isamu nie przeszedł obok tego obojętnie i w dość mocnych słowach wypowiedział się na ten temat. Co ciekawe, pod jego wpisem znalazła się odpowiedź Natsu, która oczywiście również kiedyś miała “przygodę” z kamerkami.

Isamu o influencerkach i kamerkach

Isamu pierwotnie napisał taką oto wiadomość:

Youtuber odpowiedział także jednemu z użytkowników:

Na tę pierwotną wiadomość odpisała Natsu, ale najwidoczniej nie chciała jakoś szczególnie wchodzić w temat. Dotarło to do niej, bo oczywiście musiało.

Isamu umie wywoływać kontrowersje i to też robi. Wiadomo, że jest przynajmniej kilka popularnych dziewczyn, które w ten sposób kiedyś pracowały. Ba, niektóre robią to nadal i nikt nie ma z tym jakiegoś wielkiego problemu.