w

Polskie baseniary Twitch mają nowy sposób na przyciągnięcie widzów. To już nie basen

Reklama

Czego to człowiek nie wymyśli, by przyciągnąć widzów. I jak widać po najpopularniejszych klipach w ostatnich 24 godzinach – to działa.


Powoli przeradza się to w IRL, z tym że z udziałem kilku dziewczyn. Tym razem Michał Gała postanowił zainteresować widzów Twitcha „zmysłowym tańcem w szpilkach”.

Klipy, jakie robili widzowie, idealnie pokazują, które momenty cieszyły się największą popularnością. Nie, nie chodziło stricte o taniec, jakby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości.

Baseniary z innym contentem

Reklama

Rozbrajające jes to, że kanał ogólnie podkreśla słowo „baseniary”, które jednak kojarzy się w negatywny sposób. W każdym razie to najpopularniejszy klip z ostatnich 24h:

Video

W teorii średnio się to nadaje na Twitcha, w praktyce można to podciągnąć pod sztukę i taniec. Patrząc na projekt „BigBrotherTTV”, to i tak jest to coś ciekawszego.

Video

Do kogo kierowany jest ten content? Dobre pytanie, natomiast znajduje to swoją niszę, której w jakiś sposób się to podoba. Wiadomo, że robi to też trochę zamieszania na polskim Twitchu, bo jest to coś kompletnie innego od reszty.

Szczególnie gdy wiele streamerek w ogóle zasłania się kocami, ręcznikami po wstawaniu od komputera, byleby nie było ich widać z tyłu. A tutaj wręcz chodzi o to, by eksponować ciało.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka