w

Rafonix skomentował swojego bana na Twitchu. Pozwał osobę przez którą go otrzymał

Rafonix ponownie informuje, jak wygląda sprawa z jego banem na Twitchu.


Kilka dni temu informowaliśmy o banie Rafonixa na Twitchu. Jak wtedy mówił – został zablokowany ze względu na dużą ilość zgłoszeń, która pochodziła przede wszystkim od fanów jego dawnego “wroga”. Brzmi to jak klasyczny mass-report, który faktycznie jest w stanie zablokować kanał.

Streamer wówczas nie mówił dokładnie, o kogo chodziło, lecz dodał, że mowa o człowieku, któremu “pękła noga na walce parę lat temu”. Raczej nikt nie ma więc wątpliwości, o kogo chodziło. Teraz już wiadomo, że jego kara zostanie prawdopodobnie unieważniona, a konto Rafonixa będzie “czyste”.

Rafonix pozwał osobę, przez którą otrzymał bana?

Z wpisu w mediach społecznościowych Rafonixa można dowiedzieć się, że konto streamera będzie “czyste”. Ponadto postanowił nie pozostawać bierny wobec swojego dawnego wroga i wejść z nim na drogę prawną. Jak sam pisze:

Generalnie wystąpiliśmy o przeprosiny od niego i jego mamy + pieniądze za mój stracony czas (tydzień), także na piątek przyjdą 4 pisma za każdy z czynów, które popełnił. 

Czasy mocno się zmieniły, teraz już mało kto bawi się w jakieś przepychanki w Internecie, a zamiast tego po prostu wchodzi na drogę prawną. Oczywiście nadal wśród wielu youtuberów takie praktyki uchodzą za “mema”, natomiast w tym przypadku akurat historia tych dwóch Panów jest na tyle skomplikowana, że raczej nikogo nie dziwi taki finał spraw.