w

Rafonix wzruszony po rozmowie z Boxdelem na streamie. Drama pomiędzy nimi wygląda na zakończoną

Wygląda na to, że youtuberzy doszli do porozumienia w sprawie Masno i tego, co działo się potem.


Przypomnijmy, że Youtube postanowił zbanować kanał Masno. Wszyscy mocno to przeżyli – tak samo jego twórcy, jak i widzowie. Boxdel nagrał film, w którym potwierdza, że powodem bana była obecność Rafonixa.

Rafonix podczas streama wypowiedział się z kolei o Boxdelu i tym, jak został potraktowany i przedstawiony. Wiele osób zarzucało mu, że to przez niego Masno się skończyło, a finalnie okazało się, że youtuberzy dwa dni wcześniej uzgodnili zakończenie projektu.

Boxdel w odpowiedzi nagrał swój film, w którym wskazuje, że Marcin nie przykładał się tak, jak mógł, a po banie kompletnie zrezygnował z walki o kanał.

Rafonix rozmawiał z Boxdelem

Kilkanaście minut temu Rafonix rozmawiał z Boxdelem na streamie. Finalnie youtuberzy doszli do porozumienia i raczej ta sprawa będzie kontynuowana prywatnie, bez wyciągania jakichkolwiek „brudów”.

Video

Tym sposobem drama się kończy i raczej nie będzie w żaden sposób ciągnięta dalej, a przynajmniej nie na streamach, filmach czy mediach społecznościowych. Twórcy wiedzą, że po każdej stronie czegoś zabrakło. Nie wiadomo, czy Rafonix dołączy do nowego projektu, czyli gng, ale są na to raczej małe szanse. Widać na pewno, że dla obu youtuberów Masno było naprawdę czymś ważnym. Tak samo u Boxdela widać i słychać ogromne emocje, jak i u Rafonixa.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka