w

Rafonix ujawnia prawdę o Masno. Projekt był nieopłacalny i został zamknięty przed banem

Rafonix postanowił wypowiedzieć się o sytuacji Masno.


@Aktualizacja

Drama została zakończona rozmową na streamie – KLIK

Kanał i sam projekt Masno był naprawdę czymś ciekawym. Według tego, co mówi Boxdel na filmie z pożegnaniem, Masno zniknęło za sprawą Rafonixa, który jest nieakceptowany przez Youtube. Teraz Rafonix na swoim streamie wyjaśnia, że i tak ban niczego nie zmienił.

Dlaczego? Według Marcina dwa dni przed banem odbyło się zebranie, na którym Boxdel ogłosił, że projekt zostaje zamknięty, gdyż jest zwyczajnie nieopłacalny.

Rafonix o tym, że Masno miało być zamknięte

Z tego, co mówi Rafonix, projekt zdaniem Boxdela był nieopłacalny i bez względu na bana miał zostać zakończony. Youtuberzy ponoć mieli zebranie, na którym wyraźnie to ustalono.

Video

Shot: B’Killer

Na wspominanym zebraniu ponoć nie było jeszcze mowy o nowym projekcie. Pomysł zrodził się dopiero po otrzymaniu bana. Stanowiska Rafonixa rzuca na tę sprawę nowe światło. Youtuber zdecydowanie zaznacza, że Boxdel na pewno nie usunął kanału i nie ma powodu, by w ogóle to podejrzewać. Nie zgadza się natomiast z tym, że Masno zniknęło przez niego.

Video

Shot: B’Killer

Rafonix wspomina, że teraz pewnie nie pojawi się na Fame MMA, skoro przedstawił inną wersję wydarzeń, niż Boxdel. Wiadomo już jednak, że prywatne sprawy nie będą miały znaczenia. Faktycznie Marcin tuż po zbanowaniu kanału mówił, że Boxdel informował o zakończeniu projektu. Wtedy była jednak mowa o usunięciu, natomiast dzisiaj Rafonix wyjaśnia, że powiedział to w złości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka