w

Boxdel oficjalnie potwierdza, jaki był powód zbanowania Masno. Koniec projektu i start gng

Boxdel nagrał oficjalny materiał, w którym potwierdza powód zbanowania Masno.


Boxdel z ekipą potwierdzili, że kanał nie został usunięty. Youtube zdecydował się go zbanować. Co to konkretnie oznacza? Złamanie regulaminu i brak możliwości odzyskania kanału. Nie był to żaden atak hakerski, czy błąd platformy.

Co było powodem bana? Zgodnie z domysłami, chodziło o Rafonixa, który jest na “czarnej liście” Youtube w związku ze swoją dawną działalnością.

Masno nie wróci, ale jest gng

Stara ekipa ma zamiar odbudować się na nowo z nowym projektem, który został nazwany “gng” i ma skupiać się głównie na muzyce. Boxdel wspomina, że zadbał o najlepszych artystów, którzy współpracowali z czołowymi polskimi raperami.

gng ma na ten moment 13 tysięcy subskrypcji i jeden utwór pt. “joker”. Chłopaki promują projekt w filmie z wyjaśnieniami, natomiast póki co rodzi on raczej wątpliwości. Widać, że Masno było strzałem w dziesiątkę i trudno będzie to powtórzyć. Chłopaki sami przyznają, że była to dla nich naprawdę świetna roczna przygoda i coś, przy czym spełniali marzenia.

Większość komentarzy sugeruje, by Boxdel powalczył jeszcze o Masno, natomiast decyzja Google jest ostateczna. Nie wiadomo jednocześnie, czy tym razem Rafonix dołączy w jakikolwiek sposób do projektu. Tajemnicą pozostaje także fakt, dlaczego Youtube zdecydował się sięgnąć po swoją czarną listę po roku działalności.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka