w

Rozwiązał się głośny spór Twitcha ze streamerem. Dr Disrespect potwierdza, że to oficjalnie koniec

Dr Disrespect oficjalnie dogadał się już z Twitchem. Oczywiście nigdy nie dowiemy się, jak to wszystko wyglądało wewnątrz.


Cała ta sprawa jest bardzo podejrzana i od zawsze taka była. Ani Twitch, ani Dr Disrespect nigdy nie powiedzieli, dlaczego streamer został zbanowany. Teraz jednak wiadomo, że spór się zakończył.

Przypomnijmy, że Disrespect został zbanowany jeszcze w 2020 roku. Nikt nie wiedział i dalej nie wie z jakiego powodu. Wszyscy mogli się tylko domyślać. Streamer pozwał Twitcha, a przynajmniej tak pisał w swoich mediach społecznościowych.

Sprawa oficjalnie jest zakończona

Co nowego wiadomo? Dr Disrespect zamyka ten rozdział. Jak czytamy w mediach społecznościowych streamera, żadna ze stron finalnie nie przyznała się do winy. Nie wiadomo więc, czy faktycznie w ogóle była tu jakaś sprawa sądowa, czy może strony dogadały się poza pozwami.

To, co jest pewne, to streamer nie został odbanowany i nie powróci na platformę. Czy jest to zaskakujące? Kompletnie nie. Wszyscy mogli się tego spodziewać. Twitch nie zwykł do odpuszczania i nie jest to pierwsza taka sprawa, choć na pewno najbardziej medialna.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka