w

Skąd informacje, że Fagata jest w ciąży? Padło to na streamie

Reklama

Od wczoraj w wielu miejscach pojawia się informacja o tym, że Fagata ma być w ciąży. Padło to podczas jej własnej transmisji.


Zawsze ewentualna ciąża w świecie influ wywołuje masę emocji. Trudno się więc dziwić, że zaledwie od wczoraj powstało kilkanaście filmików traktujących o ciąży Fagaty. Jedne zdobywają większą popularność, inne mniejszą.

W ogóle dość zabawne sformułowanie „Nic już nie zdziwi mnie bardziej, niż ciąża Fagaty”. Jakby Fagata była jakimś pozaziemskim tworem, który nie może mieć dzieci.

Skąd to się wzięło?

Reklama

Liza powiedział tak podczas transmisji na TT. Zostało to potem przycięte i tak, jeden klip zyskał blisko 300 tysięcy wyświetleń.

Video

Czy to na serio? No jasne, że nie. Chyba, że ta para bada jakoś nastroje przed ogłoszeniem, ale takie żarty rzucane na streamach to raczej nie jest coś, co warto brać za pewnik. Kiedyś zapewne Fagata będzie w ciąży i zapewne zmieni się kompletnie jej zachowanie.

Póki co trzeba rozumieć, że w większości jest to zwyczajnie kreacja, która się bardzo dobrze opłaca. Lizak sam wielokrotnie mówił, że Fagata jest kompletnie inna przed kamerami, a poza nimi. W branży influ to całkowicie normalne.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka