w

Spina polskich streamerek Twitch. O jednej, że jest “przyje*ana”, o drugiej ktoś napisał na czacie, że jest “brudna”

Fot. https://www.twitch.tv/navcia | https://www.twitch.tv/senekofobia

Wydawałoby się, że polskie streamerki Twitch raczej się wspierają. Cóż, z tym bywa różnie.


Twitch jakiś czas temu zmienił regulamin w taki sposób, by partnerzy nie mogli się za bardzo wypowiadać o innych partnerach platformy. Ukróciło to tak naprawdę wszystkie te “listy” z ocenianiem wyglądu. Według zasad TTV ocenianie innych partnerów Twitcha jest niedozwolone. I to nawet niekoniecznie negatywnie, a nawet w przypadku, gdy jedna osoba po prostu sobie tego nie życzy.

Przykład:

  • Komentowanie czyjejś atrakcyjności, nawet w sposób uznawany za pozytywny lub pochlebny, jest zabronione, jeśli istnieją oznaki, że takie zachowanie jest niepożądane
  • Wyrażanie wulgarnych lub sugestywnych komentarzy na temat czyjejkolwiek se*sualności lub wyglądu fizycznego jest zabronione. Należy pamiętać, że dotyczy to również osób publicznych.

Jedna ze streamerek postanowiła mimo tego wybrać najładniejszą streamerkę.

I o ile większość opinii o innych dziewczynach była pozytywna, tak jednej się dostało i to całkiem mocno. Gdyby mężczyźni użyli takich słów, to z pewnością odbiłoby się to szerokim echem. Łatwo sobie wyobrazić, że ktoś kogoś nazywa “przyje*anym”.

Streamerka o innych streamerkach

Navcia to jedna z polskich, dość popularnych streamerek Twitch. Jej konto obserwuje blisko 160 tysięcy osób. Podczas ostatniej transmisji wybierała najładniejszą streamerkę, efektem czego były między innymi takie słowa o Senekofobii:

 

Klip: https://www.twitch.tv/navcia

“Senekofobia dla mnie jest taka, jakby to powiedzieć, Senekofobia moim zdaniem wyglądała i zachowywała się lepiej, jak nie bekała na zawołanie, w sensie tak, nie bekała tak ostentacyjnie na streamach, nie zmieniła się na takie… Ona tak specjalnie po prostu robi z siebie taką s*cz. Tak bym powiedziała i no nie podoba mi się to. Wcześniej była o wiele milsza. “Taka brudna się wydaje” (przeczytana wiadomość z czatu przyp. red) – no właśnie ku**a nie wiem, jak to powiedzieć. No może nie do końca, ale może też chodzi o włosy, dlatego, że nie wydaje mi się, że zuzu tutaj ma rację, tylko po prostu jej włosy zazwyczaj wyglądają tak, jakby były takie strasznie rozwalone, ale ona ma po prostu kręcone te włosy. Nie wiem, jak to powiedzieć. Ona na tych streamach tak dziwnie wygląda. No po prostu nie mój styl też. I ona zazwyczaj jak ma czerwone usta, to je ma tak niechlujnie zrobione. O tutaj na przykład, to są strasznie niechlujnie te usta zrobione, moim zdaniem. Nie wiem, dziwnie jakoś tak. No nie podoba mi się. Albo na przykład ta pomadka tutaj, widzicie? Że tak niechlujnie jest zrobiona. No coś jest nie teges z nią. No nie przepadam za Senekofobią (…)”

Trzeba tutaj zaznaczyć, że słowa o “brudzie” pochodziły z czatu. Na to pojawiła się odpowiedź:

Senekofobia potwierdziła, że jest to odpowiedź na wiadomość z czatu

Navcia przy następnej osobie, konkretnie Laucilce, użyła już naprawdę mocnych słów.

Laucilki nie lubię, bo jest przyj*bana, Laucilka się na wszystko obraża i pewnie jak pójdzie do niej shot to też się na wszystko obrazi.

Klip: https://www.twitch.tv/navcia

Sama Laucilka nie odniosła się do tego, natomiast wypowiedziała się w sprawie Senekofobii:

Sytuacja dość dziwna, jeżeli chodzi o polską scenę Twitch. Niejednokrotnie jednak dziewczyny mówiły, że największe kłody pod nogi kładą sobie one same.


Aktualizacja:

  • Dodano wypowiedź Navci w formie pisanej
  • Dodano informację z regulaminu Twitcha
Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka