w

Stegna przejęła TikTok. O co chodzi z trendem nagrywania o Stegnie, dlaczego wszyscy chcą jechać do Stegny?

TikTok ma to do siebie, że czasami odgrzebuje coś, co ma już kilka dobrych miesięcy. Tak było i tym razem.


Filmy ze Stegną w roli głównej zaczęły się pojawiać kilka dni temu, w momencie, gdy oryginalny TikTok opublikowany był już naprawdę dłuższy czas temu. O co w tym chodzi? O krótki materiał, który opublikowała Pani Iwona.

Jest to krótka relacja z pobytu w Stegnie. Cały „mem” polega na tym, że film to głównie powtórzenie kilkukrotnie tego, że Pani Iwona przebywa w Stegnie. Nie dzieje się tam nic wyjątkowego, ale film zebrał kilka milionów wyświetleń i został usunięty.

„W Stegnie jestem na plaży”

Reklama

„sarusia55” zdecydowanie nie spodziewała się, że jej film stanie się viralem. Konto ma jednak wiele filmów, których wyświetleń może pozazdrościć niejeden tiktoker 30, 50, a czasem 150 tysięcy wyświetleń. Oczywiście są i takie, które mają kilka milionów.

Oczywiście najlepiej oglądają się filmy, które jakkolwiek nawiązują do Stegny – czyli te o pamiątkach, przyszłych wyjazdach etc. Klip, który był zdecydowanie najpopularniejszy:

Video

TikTok znany jest z tego, że czasami odgrzebuje tego typu rzeczy i nagle stają się one niesamowicie popularne. Ludzie nagrywają swoje wersje i leci to już kompletnie w kosmos. Na pewno Stegna będzie w tym roku jedną z popularniejszych miejscowości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka