Streamer Kawiaq przesunął granicę. Stream zakończył się, gdy dziewczyna…

Rozrywka

Reklama

Kawiaq to streamer, któremu zdecydowanie nie zależy na opinii innych. Wiadomo, że jego wyczyny zostały już zgłoszone do odpowiednich służb.


Kawiaq został zgłoszony do służb przez przynajmniej kilka osób. Wiadomo, że w sprawę zaangażowała się między innymi Maja Staśko. Po wczorajszej transmisji streamer jest zbanowany tak samo na Twitchu, jak i na Kicku.

Wczorajszy stream przesunął granicę jeszcze bardziej. Transmisja zakończyła się w momencie, gdy dziewczyna została po prostu ranna.

Gdy myślisz, że gorzej nie będzie

Reklama

Kawiaq naprawdę przesuwa granicę tak daleko, jak jeszcze żaden streamer tego nie zrobił. Nadal został mu do dyspozycji Youtube, ale zapewne do czasu. Podczas wczorajszej transmisji zraniona została dziewczyna. Z kontekstu wynika, że było to szkłem. To już zdecydowanie nie są żarty.

Video

To nawet trudno sensownie komentować. Nikt w Polsce nie posunął się do czegoś takiego. Teraz wszystko w rękach służb, choć trudno powiedzieć, jak ta historia się zakończy. Kawiaq zdaje się kompletnie nie przejmować ewentualnymi konsekwencjami takich sytuacji.

Na kontach, które są podpisane jako Kawiaq (to kolejne, bo poprzednie zbanowano) streamer pisze, że ucieka z kraju.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej