w

Streamerka Twitch występująca na pomarańczowej platformie dostała…

Jedna z popularnych streamerek, której filmy można znaleźć na kilku różnych platformach, dostała specyficzną propozycję za 750 tysięcy złotych.


Corinna Kopf to zdecydowanie jedna z czołowych streamerek Twitcha. Jej konto na niebieskiej platformie także jest bardzo popularne, a materiały niekiedy pokazywały się również na innych serwisach.

Streamerka podzieliła się ze wszystkimi wiadomością, jaką dostała na niebieskiej platformie i z której zamierza skorzystać. Sama niekoniecznie wierzy, że jest to prawdziwe, ale jeżeli tak, to nie będzie miała większych oporów.

Streamerka z dziwną propozycją

Ktoś na niebieskiej platformie zaproponował, że zapłaci 175 tysięcy dolarów, czyli przy obecnym kursie 754 tysiące złotych za to, żeby streamerka położyła na nim stopę na godzinę. Brzmi absurdalnie, ale ludzie niekiedy mają naprawdę dziwne pomysły. Nie brakuje też osób mogących wydać taką kasę na absurdalne rzeczy.

Video

754 tysiące za godzinę położenia na kimś stopy to jedna z dziwniejszych rzeczy, jakie ostatnio wydarzyły się w świecie streamingu. Z drugiej strony należy pamiętać, że często te streamerki zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy jednego dnia.

Corrina Kopf potrzebowała w sumie dwóch dni (48 godzin) do tego, by na niebieskiej platformie zebrać 1,8 miliona subskrybujących. Można sobie wyobrazić więc, jakie tam się pojawiają pieniądze i jaka jest to skala działalności.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka