w

Streamerka tym przesadziła. Nawet Kick dał jej ostrzeżenie za robienie tego podczas transmisji

Reklama

Kick zaczął, a raczej został zmuszony do rozpoczęcia większego egzekwowania swojego własnego regulaminu.


Kick pozwala na znacznie więcej, niż Twitch. Co więc trzeba zrobić, by dostać ostrzeżenie od moderatora? Cóż, okazuje się, że streamerki zostały w pewnym sensie wzięte na celownik. Regulamin bowiem zabrania niektórych czynności, natomiast do tej pory mało kto się tym przejmował.

Teraz to się zmieniło. Dlaczego? Powód jest prosty. Chodzi o zasady, jakie na Kicka narzuca chociażby Apple. Jeżeli Kick chce mieć swoją aplikację mobilną w sklepie App Store, to musi przestrzegać swojego własnego regulaminu.

Ostrzeżenie od moderatora na czacie

Reklama

Dlatego streamerki jedna za drugą dostają podobne ostrzeżenia. Moderatorzy chodzą po transmisjach i zwracają się bezpośrednio do streamujących dziewczyn.

W tym konkretnym przypadku chodziło o tw**kowanie, niestety algorytmy wyłapują nawet takie słowa – jakby się ktoś zastanawiał. Streamerka robiła to podczas szpagatu, co po prostu było niezgodne z regulaminem.

Video

Czy Kick zmienia się w Twitcha? Jeszcze nie, ale zdecydowanie moderatorzy reagują na tego typu rzeczy. W ogóle na kolejnych klipach widać, że dziewczyna naprawdę dba o to, by widzowie mieli dokładny widok z możliwie jak największej ilości perspektyw. 3 lustra to już lekka przesada.

Video

Póki co kończy się właśnie takimi delikatnymi ostrzeżeniami, mało kto dostaje bana, a jeszcze mniej osób w ogóle usuwa swoje klipy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka