w

Tak naprawdę wygląda teraz Wersow. Youtuberka ukryła film przez komentarze?

Reklama

Weronika jest w ciąży i to naturalne, że jej wygląd się zmienił. Niektórzy najwyraźniej tego nie rozumieją.


Wersow w specjalnej kampanii mówi o tym, że bycie w ciąży pozwoliło jej na pełne zaakceptowanie siebie. W sieci jest mnóstwo pozytywnych komentarzy odnośnie tego, jak Weronika świetnie wygląda i jak fajnie, że w końcu jest sobą.

Tymczasem jeden z ostatnich filmów na jej Instagramie został ukryty. Został nagrany na wprost youtuberki, z bardzo bliskiej odległości. Ludzie nagle jakby się zorientowali, że Weronika wygląda nieco inaczej, niż na filmach.

Ukryty film u Wersow?

Reklama

Filmu tego nie da się znaleźć wchodząc na profil Weroniki, nie ma go także w Reels. Jest jednak dostępny z poziomu linku. Potencjalnie więc został ukryty. Dlaczego? Tego nie wiadomo, natomiast można się domyślać, że chodzi o komentarze. Możliwe jednak, że chodziło także o zakończenie świadczeń i nic więcej.

Wiele osób zwraca uwagę na usta i oczy Weroniki, robiąc to w bardzo nieprzyjemny sposób. Wiadomo, że Wersow jest w ciąży, więc nie może wyrównać sobie w tym momencie ust. W komentarzach zaczęły się więc przepychanki, jedni komentują bez hamulców, drudzy próbują tłumaczyć.

Co to za film? Powstał we współpracy podczas Dnia Mamy. Weronika mówi o akceptowaniu siebie w pełni i podobaniu się sobie takiej, jaką jest.

Video

Instagram: Wersow

Prawdopodobnie chodzi tutaj o zmianę tego, jak Wersow wygląda na filmach, a jak tutaj. Zdjęcie na jej Instagramie sprzed kilku godzin:

Odbiorcy Weroniki na Instagramie to głównie kobiety, a przynajmniej tak wynika z tych komentarzy. Mało który mężczyzna zwrócił w ogóle uwagę na to, że Wersow wygląda nieco inaczej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka