w

Tak Internet zareagował na prośbę Fagaty. Ludzie mocno zjednoczyli się pokazując, że nie będą tego akceptować

Fagata jest zdecydowanie jedną z najbardziej krytykowanych osób w polskim Internecie. Widać to chociażby po mediach społecznościowych, Youtube, czy TikToku.


Fagata do tej pory nie mierzyła się z większymi konsekwencjami swoich działań. Teraz jednak, między innymi za sprawą Mandzia i jego bardzo mocnego wpisu ludzie zaczęli naprawdę mocno komentować postępowanie youtuberki.

Trendem, który znalazł się dosłownie wszędzie było pisanie “Pamiętamy”, odnoszące się oczywiście do sprawy ze Stuu i planem B, C etc. Youtuberka poprosiła w swoich mediach społecznościowych, by tak nie pisać.

Efekt? Oprócz standardowego “pamiętamy”, pojawiają się teraz także znicze.

Co ciekawe, akurat przy Yoshim, Fagata próbowała się bronić, przypominając jeden z niezbyt trafionych filmów youtubera. Ten jednak nie pozostał dłużny.

Dziwne nagranie Fagaty

To “pamiętamy” znajduje się wszędzie. Tak samo na Twitterze, jak i Instagramie, czy TikToku. Swoją drogą, youtuberka nagrała przedziwny film, który opublikowała właśnie na TikToku. Po kilku dniach ciszy, nagle dodała coś takiego:

O co tu chodzi? TikTok to naprawdę dziwne miejsce, gdzie popularność zyskują takie trendy. Nawet jednak pod takim filmem znalazły się komentarze:

Fagata została już zapamiętana przez Internet w bardzo określony sposób i będzie jej niesamowicie trudno wrócić do poprzedniej pozycji, o ile w ogóle jest to możliwe.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka