Takiego zachowania Amadeusza nikt się nie spodziewał. Nagle spotulniał

Rozrywka

Reklama

Amadeusz Ferrari znany jest raczej z tych agresywnych zachowań i nieodpuszczania dosłownie nikomu.


Takiej wersji Amadeusza Ferrariego nie widział chyba nikt, przynajmniej nie przed kamerami. Już podczas samego programu Clout MMA można było zobaczyć nieco innego Amadeusza. Chodzi tutaj o jego stosunek do Gracjana, innego zawodnika.

Gracjan, który zyskał nowy przydomek „charakter”, jest uznanym zawodnikiem, którego Amadeusz najwyraźniej nie tyle, że lubi, ile wręcz podziwia. Stąd jego zupełnie inne zachowanie.

To stało się podczas wywiadu

Reklama

Mateusz Kaniowski przeprowadzał wywiad z Amadeuszem Ferrarim, gdy do mikrofonu został poproszony Gracjan Szadziński. Co ciekawe, to spotkanie przebiegło kompletnie inaczej, niżeli wszystkie, jakie widzieliśmy do tej pory. Gracjan przywitał się z Amadeuszem, dziękując mu i życząc powodzenia.

Reklama

Video

Film: https://youtu.be/lsIdfnBC8es

Czy to cokolwiek zmienia w wizerunki Amadeusza? Na pewno pokazuje, że mimo wszystko są osoby, do których nie będzie startował. Ciekawostka, bo do tej pory nie było takich sytuacji, a przynajmniej nie ze strony Amadeusza. Ten jednak ma swoje granice.

Czy Gracjan Szadziński dobrze się pokazał? Pewnie w tym środowisku sportowym tak. Wszyscy inni mają bekę z powtarzania słowa „charakter” do spółki „z zasadami”.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej