w

Te tatuaże w Ekipie bardzo źle się zestarzały. Kto ma najgorzej? Wypisane nicki Ekipowiczów na ramieniu

Część osób nie wie, ale nie tylko Wersow ma przygody z tatuażami, które źle jej się kojarzą.


Wszyscy na pewno kojarzą sprawę Wersow i nieszczęsnego loga sowy. Finalnie youtuberka podjęła decyzję o usunięciu go. To jednak nie jest jedyny tatuaż w Ekipie, który fatalnie się zestarzał. Jest ich więcej.

Tatuaż z Ekipą ma między innymi Tromba. U niego jest to prosty wzór. Gorzej ma Wujek Łuki, który ma wytatuowane nicki osób, z którymi spółka oficjalnie ma obecnie spór. Ups. Pytanie, co z tymi tatuażami.

Ten tekst Tromba zapamięta na długo

Swego czasu Tromba zrobił sobie tatuaż z logiem Ekipy. Oczywiście nie jest to nic niesamowitego – da się go usunąć, bardziej bawi sam tekst, który jakiś czas temu wypowiedział sam youtuber.

Video

W przypadku Tromby nie jest najgorzej. Wydaje się, że najbardziej wkopał się Wujek Łuki. On nie ma loga, co w jego przypadku nie byłoby niczym złym. Na jego ramieniu wypisane są nicki Ekipowiczów.

Video

Nie tylko widzowie uwierzyli w przyjaźń. Raczej nikt nie decyduje się na tatuaż poświęcony jakiemuś projektowi tak po prostu. Nie wiadomo, co zrobią teraz youtuberzy, ale ewidentnie ludzi bawi zaistniała sytuacja.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka