w

To koniec obstawiania meczów, Fame MMA na Twitchu, czy Youtube

Reklama

Część streamerów i youtuberów już się do tego dostosowała, u innych to tylko kwestia czasu.


W Polsce wchodzą nowe przepisy. W wielkim skrócie, nie można będzie pokazywać stron internetowych, ani aplikacji bukmacherów. Odpada więc obstawianie na żywo w serwisach, które są do tego przeznaczone.

Oczywiście, że już znalazło się obejście. Bukmacherzy dostarczają streamerom specjalne plansze z napisanymi obecnie obowiązującymi kursami. To jednak kompletnie zmienia sposób, w jaki tego typu rzeczy będą promowane.

To koniec obstawiania na żywo

Reklama

Streamerzy, którzy pokazywali strony buków i którzy opierali na tym swój content, mają przechlapane. Prawnie nie będzie można pokazywać ani stron, ani aplikacji, jakie dostarczają te strony.

Jedyna luka, jaką już zaczynają stosować tak samo youtuberzy na swoich filmach, jak i i streamerzy, to pokazywanie specjalnych plansz, czy też po prostu grafik, gdzie napisane są kursy. Można to omawiać, ale bez pokazywania strony.

Zdjęcie niepowiązane (xD)

Czy da się to jeszcze jakoś obejść? Tak, można pisać sobie w paincie, można robić inne cuda, ale nie można pokazywać samej strony, procesu obstawiania etc. Oznacza to mocną kombinację dla osób, które opierają na tym swój content. Wbrew pozorom trochę takich ludzi jest.

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka