To koniec Prime MMA? Jest komentarz, który nie budzi dalszych pytań

Rozrywka

Reklama

W sieci pojawiło się bardzo dużo domysłów i spekulacji na temat sprzedaży PPV oraz ewentualnego końca Prime MMA. Jak to się ma z rzeczywistością?


Praktycznie wszyscy zbudowali narrację odnośnie tego, że ostatnie Prime MMA było zwyczajnie klęską. Większość ankiet i danych pochodzących ze stron trzecich sugerowało, że coś poszło nie tak. Jeden z influencerów pokusił się nawet o pytanie, czy to ostatnia gala Prime MMA.

I tak Szalony Reporter doczekał się odpowiedzi. Tomasz Bezrąk wprost napisał, że sam miał bezpośrednio zaprzeczyć pytaniom Reportera i jego domysłom odnośnie końca całej federacji.

Prime MMA odpowiada

Reklama

W całej rozmowie pojawiło się kilka odpowiedzi, ale ta wydaje się być najważniejszą. Według Prime MMA sprzedaż PPV była zadowalająca. Następna gala, a więc Prime MMA 7, nie jest zagrożona i ma się normalnie odbyć.

Reklama

Czyli wszystkie informacje o fatalnej sprzedaży najwyraźniej nie były poparte niczym oprócz domysłów i spekulacji. No, chyba że Prime MMA chce z tego wyjść obronną ręką i po prostu nie mówi całej prawdy. Ale na ten moment raczej nie ma podstaw do tego, by nie wierzyć w te deklaracje.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej