w

To ostatni dzień, w którym Discord pozwala Wam jeszcze wybrać

Reklama

Od dziś Discord zaczyna zmieniać nazwy użytkowników wszystkim, którzy jeszcze tego nie zrobili.


Odkąd Discord w zeszłym roku poinformował o zmianach dotyczących nazw użytkowników, ludzie mocno się podzielili. Jedni od razu poszli zaklepać swój nick, by nikt im go nie zabrał. Było też wiele osób, które ustawiały sobie jakąś popularną nazwę, by potem ewentualnie zarobić na odsprzedaniu.

Wiele ludzi jednak tak bardzo nie chciało zmieniać nicku, że czekało aż do samego końca. I w końcu ten koniec nadszedł. Discord od dziś będzie zmieniał nazwy tym, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Warto o tym wiedzieć

Reklama

Discord od samego początku informował, że jeśli ktoś nie zmieni swojej starej nazwy, to platforma zrobi to automatycznie za niego. A tak się składa, że dziś, czyli 4 marca 2024 roku, kończy się na to czas.

Niektórzy specjalnie nie zmieniali swojej nazwy użytkownika, by zobaczyć, co Discord im przypisze. Ten bowiem w swoich komunikatach pisał, że takim osobom przyzna „unikalne” nicki.

https://www.reddit.com/r/discordapp/comments/1b5h4mt/one_more_day_wonder_what_ill_get/

Takie osoby jednak szybko dowiedziały się pod tym wpisem, że tak naprawdę nie ma na co czekać. Discord wcale nie przygotowuje dla tych użytkowników żadnych specjalnych nazw.

Jeśli wciąż czekacie ze zmianą nicku, to raczej nie ma co oczekiwać żadnych kwiatków. Tak jak w komentarzu – jeśli Wasz dotychczasowy nick to Janek#1234, to Discord zmieni go na Janek1234 lub bardzo podobny, o ile ten jest już zajęty.

Oczywiście tę nazwę użytkownika można sobie później bez problemu zmienić w ustawieniach. Z tym że po takim czasie znalezienie unikalnej nazwy może być trudniejsze, bo większość została już zaklepana.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka